הרצאות העשרה

במהלך האירוע נקיים הרצאות העשרה המיועדות לקבוצות קטנות וגם הרצאות מיוחדות המיועדות לכל משתתפות ההאקתון. 

* ההרשמה להרצאות תפתח קרוב למועד האירוע על בסיס מקום פנוי. מוזמנות לעקוב אחר הפרסומים בקבוצת הפייסבוק של משתתפות ההאקתון.

שוק העבודה העתידי  | כנרת דהן גרנית, ראש תחום באגף אסטרטגיה במשרד העבודה. עוסקת בקביעת מדינות ובהיערכות המשק לשוק עבודה העתידי

ההרצאה תתקיים בפתיחת האירוע לכל משתתפות ההאקתון.

כנרת תדבר על מודלים להקניית כישורים גנריים לעובדים וכחלק ממערכות החינוך וההכשרה, במודלים לעידוד למידה לאורך החיים, במערכות הכוון ומידע לפרט אודות שוק העבודה ומגמות חשובות בו, ובהתאמת הרגולציה לנורמות העבודה החדשות. 

 _______________________________________________________________
 

לחשוב בתוך הקופסא – אילוצים מגבירים יצירתיות | נעמה נחמני, SIT

ההרצאה תתקיים בפתיחת האירוע לכל משתתפות ההאקתון.

שוק העבודה העתידי מלא באתגרים, אך גם בהזדמנויות למי שתידע להתמודד איתם בצורה חדשנית ויצירתית. בהרצאה תיחשפו למתודולוגית Systematic Inventive Thinking ,תלמדו מה חוסם אותנו מלראות על דברים אחרת, תלמדו גישה מעשית לחדשנות ותתנסו בכלים שיאפשרו לכן לחשוב אחרת ולהגיע לפתרונות חדשנים.

 

נעמה נחמני, Director of Strategic Account and Innovation Facilitators בחברת Systematic Inventive Thinking. בוגרת 8200, עם כ-20 שנות ניסיון בהייטק, במגוון תפקידים המחברים בין הלקוח לטכנולוגיה תוך מענה על צרכים מורכבים. כיום יועצת ומנהלת לקוחות בכירה המובילה את קשרי החברה מול חברות בינלאומיות.

_______________________________________________________________

על נשים, לא נעים.. ותקשורת אסרטיבית | רונית כפיר

ההרצאה תתקיים ביום שישי בבוקר לכל משתתפות ההאקתון והאורחות.ים.

נשים כל הזמן מתנצלות. מתנצלות כשמשהו לא הצליח (וואי סליחה איזה גרועה אני). מתנצלות כמשהו כן מצליח (זה בכלל לא בגללי, זה מישהו עזר לי.. הפתרון היה ממש מונח לפניכם אני רק עשיתי משהו קטן). מתנצלות על דברים שבכלל לא עשו.
אנחנו מרגישות כל הזמן "לא נעים". לא נעים לנו להיות אסרטיביות מידי, או לעמוד מאחורי הרעיונות שלנו. או ממש לבקש משהו. שלא לדבר על לבקש כסף. אז - בכלל לא נעים לנו.
והקטע הוא - לא רק שזה לא מקדם אותנו - זה תוקע אותנו במקום, ואולי גם משפיע על התגובה של אנשים סביבנו אלינו ואל הרעיונות שלנו.
איך לשנות גישה מתנצלת לגישה אסרטיבית? איך לעבור מלא נעים לי.. לנעים מאוד? איך לגרום לאנשים לסמוך עלינו ולתת לנו להוביל? מה הקשר בין חוסר היכולת שלנו לקבל מחמאה לבין ההתנצלות התמידית?
ואיך ייתכן שהשינוי עשוי להיות כל כך פשוט? 

 _______________________________________________________________

"אז מה את מחפשת?״ ארגז כלים לחיפוש עבודה בעידן בו הכל אפשרי | לכת אריאלי סקל

יום חמישי בשעה 13:00. משך ההרצאה: כ-40 דקות (ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ועל בסיס מקום פנוי)

מה יש לי להציע ובמה אני בכלל טובה? נבין מה אנשי הגיוס (וגם מנהלים ומנהלות!) בוחנים ואיך כדאי להציג את עצמך בכלל ובעיקר בקורות החיים. איך לחיפוש עבודה ניגשים וביצרתיות וסדר מחפשים, וגם נדע לענות על השאלה "את בכלל מחפשת? ("ואיך קוראים לתפקיד הזה, יש כזה בכלל?")

ראשי פרקים מתוך ההרצאה:

  • התפקיד כחבילה ואיך לקרוא את האותיות הקטנות

  •  "אז איפה איפה הן העבודות ההן"- איך ואיפה לחפש באופן יצרתי ופרודקטיבי בעולם שכל דקה נוצרת משרה חדשה עם שם שלא שמענו ולנהל את המידע

  • איך מנהלים את תהליך החיפוש

  • איך הופכים את קורות החיים לשלך ומה מעניין את  הצד השני 

לכת אריאלי סקל, מעצבת חווית עובד, מגייסת ומובילה חשיבה שיווקית בצוות הHR של Sisense. אוהבת להשפיע על החיים של אנשים ומאז ומתמיד משתדלת לעשות דברים אחרת.לכת מאמינה בכוחן של נשים ואמהות ומסירה את הכובע מדי יום בפני יכולתן המדהימה לג'נגל בין עבודה וקריירה לבין החיים עצמם.  

_______________________________________________________________
 

LinkedIn להיות או לא להיות – זאת לא השאלה. להיות ואיך "להיות" – זאת השאלה | ברליס אומה נפתלי –טיאנו

יום חמישי בשעה 14:00. משך ההרצאה: כ-30 דקות (ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ועל בסיס מקום פנוי)

90% ממנהלים מגייסים ובעלי עניין מצהירים כי הם משתמשים ב LinkedIn כרשת החברתית המרכזית לגיוס עובדים, ומשתמשים ברשת זו באופן קבוע.

בהרצאה נדבר על  מהם העקרונות שמאחורי פרופיל LinkedIn איכותי, שיקדם את מטרות הקריירה שלך. ואיך ניתן למנף את הפעילות במגוון כלים של LinkedInלטובת ניהול קריירה נכון.

 

ברליס אומה נפתלי –טיאנו, מובילה את BeConnected מאז הקמתה ב2009 , ובמסגרת זו מלווה חברות גלובליות קטנות וגדולות בצמיחה ארגונית ובאמצעות תהליך גיוס עובדים  ב LinkedIn בשנים אלו ליוותה אלפי מועמדים ביצירת קריירה משמעותית גם תוך כדי שימוש ב LinkedIn.

_______________________________________________________________

בינה מלאכותית לכולם AI for Dummies | גלי מועלם-קונקי

יום חמישי בשעה 15:00. משך ההרצאה: כ-30 דקות (ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ועל בסיס מקום פנוי)

איך לשלב בינה מלאכותית במוצר על מנת ליצר ROI ויתרון תחרותי? בסדנא נדבר מה זה אומר בינה מלאכותית ונענה על איפה זה יכול להיות רלוומטי במוצר. איך משלבים נכון בינה מלאכותית בתוך מוצר? איך זה משפיע על ממשק משתמש? איך זה משפיע על התשתיות? ועל הפיצ׳רים?

 

גלי מועלם-קונקי מובילה את יחידת המוצר והפיתוח שאחראית על עולם נתוני השירות המכירות כחלק מהנהלה הגלובלית  של LivePerson. כחלק מהאסטרטגיה המוצר מתבסס על טכנולוגיות מתקדמות ביותר של הבנת שפה, בינה מלאכותית שילוב של בוטים ואנשים בצורה נכונה ומדויקת בין ברנדים ללקוחותיהם.

_______________________________________________________________

Owning your career- הסיכון בהימנעות מסיכונים -בניית קריירה ע״י מודעות, העזה ולקיחת סיכונים | סיון ברזניאק

יום חמישי בשעה 16:00. משך ההרצאה: כ-30 דקות (ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ועל בסיס מקום פנוי)

להחליט לא לעשות משהו, לא לנצל הזדמנות, לא לענות, לענות ״לא״, או אפילו לא לשקול דברים בצורה מודעת הן החלטות. פעמים רבות נראה לנו  קל יותר לא לקחת החלטה, לא לקחת את הסיכון,  להיכנע  לפחד מפני שינוי וכישלון, אך תעוזה וכישלון הם חלק בלתי נפרד מהצלחה. בשיחה סיון תשתף איך תעוזה, ולקיחת סיכונים מודעת  שירתו אותה בתהליך בניית הקיריירה שלה, ועל איך את יכולה לכוון את הקריירה שלך ע״י מודעות, קבלת החלטות מכוונות, לקיחת סיכונים נכונים  ותעוזה. בנוסף סיון תשתף צורות תקשורת יעילות שהיא מיישמת ביום יום כמנהלת קבוצת פיתוח.
 

סיון ברזניאק, בת 34, אמא לליאו ונעמי, מתל אביב. בוגרת תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים.מנהלת פיתוח של קבוצת האדיטור של וויקס.

14:40 להתכונן להרצאה #3 אולם חיפה. להעלות את המצגת של ההרצ

_______________________________________________________________

להיות פרזנטורית - עמידה מול קהל והעברת מסרים | מיכל לסר

**מומלץ בייחוד למי שתציג את הפרויקט (pitch) בהאקתון

יום חמישי בשעה 17:15. משך ההרצאה: כ-45 דקות (ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ועל בסיס מקום פנוי)

בהרצאה נדבר על המשותף למסרים מוצלחים. נבין כיצד נכון לפתוח את הפיטצ' שלנו ומה תהיה הדרך הכי טובה לסגור אותו. נלמד להתמודד עם פחד במה ונראה כיצד שימוש נכון בקול, תנועות גוף, מסרים חזותיים ורטוריים, יובילו את הקהל שלנו לקשב, תשומת לב והנעה לפעולה.
 

מיכל לסר זמרת ג'אז בעברה וכיום, מנחה ומרצה לפרזנטציה, תקשורת ביניאישית ועמידה מול קהל. בעלת ניסיון עשיר בפיתוח והעברת הרצאות וסדנאות בחברות מסחריות וגופים אקדמאיים. מנחה קורסים של מנהיגות נשית ומדריכה יזמים ואנשי עסקים, כיצד לבצע פרזנטציה מיטבית, משלב תכנון המסר ועד לשלב ההגשה בפועל.